ניסיון, ניסיון, ניסיון

forum homepage

מאז 2007 אנחנו עוסקים בהקמה ותפעול של אתרי צפיה בסרטים. אנחנו מביאים את הידע בהמרת סרטים והזרמתם וכן את היכולת להעניק הרשאות כניסה דיפרנציאליות למורשות ומורשים. פיתחנו מערכת משוכללת שיודעת לתגמל יוצרות ויוצרים על כל צפיה ועל כך גאוותנו: מרבית התמורה הולכת ליוצרות ויוצרי הסרטים. 

הכל התחיל מאתר בו ניתן לצפות בסרטים המועמדים לתחרות השנתית של פורום היוצרים הדוקומנטרים. זהו אתר סגור, בו חברות וחברי הפורום יכולים לצפות בסרטים ולאחר מכן להצביע עבור הסרט המועדף עליהם.

אנחנו מקימים מחדש את האתר הזה כל שנה, מאז 2007.

מאוחר יותר הקמנו אתר דומה לתחרות האקדמיה הישראלית לקולנוע, לתחרות שהיא עורכת, שהמנצחים בה מתמודדים על פרס האוסקר בארה"ב.

אתר הוידאו וי.או.די יהודי הוא אתר נוסף שהקמנו. שותפים לו ארגון גשר, בית אביחי ותכנית בארי במכון הרטמן. האתר מיועד בעיקר לבתי ספר ותנועות נוער ומכיל, בצמוד לסרטים נבחרים בנושאי זהות יהודית, גם מערכי שיעור מומלצים.

jvod screen 

מכללת חמדת הדרום לחינוך, הפועלת בנתיבות, הקימה באמצעותנו אתר וידאו, המכיל סרטים המותאמים לתכני הקורסים המועברים בה לתואר ראשון ושני. שלבנו באתר גם סרטים שהמכללה החזיקה אצלה באופן עצמאי בספרייתה. בצענו עבור סרטים אלה תהליך דיגיטציה משמר, תוך טיפול אופטימיזציה בצלילי הסרטים ובצבעי התמונה.

בשנת 2016 התחלנו לפעול מול ספריות ציבוריות והקמנו אתרי סרטים לספריות של דימונה, בת ים, זכרון יעקב, משגב ונהריה. 

יש לנו שני אתרי בית מרכזיים: אנחנו מפעילים אתרי VOD לצפיה בתשלום לציבור הרחב, בעברית ובאנגלית. בישראל נקרא האתר filmDIY ובאנגלית - Movie Discovery, כשמו של מנוע ההמלצות שפיתחנו.

בתוך כל הישראלי אנחנו מציעים צפיה מקדימה בחינם עבור כל אחד מהסרטים. מטרת הצפיה המקדימה היא לאפשר בחירה מושכלת יותר של סרט לפני רכישתו.
יש רק לזכור, כי הסרטים בצפיה המקדימה הם באיכות נמוכה יותר ובמרכז המסך נמצא סימן מים, עליו כתוב ״לצפיה מקדימה בלבד.״

עבור יוצרי-ות ומפיקי-ות קולנוע אנחנו יוצרים מעת לעת אפשרות לקבל עמוד צפיה פרטי. אמת - ניתן להגן על סרטים באמצעות סיסמא בוימאו וביוטיוב, אבל אנחנו מספקים מעטפת ממותגת גרפית ומכובדת יותר, דבר חשוב בעיקר כאשר נמצאים במו״מ מול ערוץ טלוויזיה.

בשנת 2017 הפכנו מעורבים בפרויקט הדיגיטציה של הארכיון הישראלי לסרטים, המבצע דיגיטציה וארכוב של סרטים מאז ימי ראשית הקולנוע (סוף המאה ה - 19).
אנחנו מעורבים בעיקר ביעוץ בתחום מערכות הניהול, בחירת טכנלוגות ומהלכי עבודה (workflow), שם עיקר התמחותנו.

הניסיון אינו רק גדול מספרית, אלא הוא גם מעיד על יכולת הסתגלות לצרכיו של כל לקוח ולקוח. יש לזכור גם כי תחום הוידאו הוא תחום ייחודי עם דרישות טכניות מורכבות והקמת אתר וידאו אינה סתם הקמה של עוד אתר.
צרו קשר: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.